Sipariş Hesapla

HESAPLANIYOR..

SİPARİŞ TUTARI

SİPARİŞ SEÇENEKLERİ

CAM TÜRÜ

PROFİL RENGİ

ELOKSAL (GRI)

BRONZ

ALTIN MEŞE

SİYAH

ANTRASİT

MAUN

CAM KALINLIĞI

8mm

10mm

CEPHE ÖZELLİKLERİ

Dikkat: Bu fiyatlar tahmini olup,kesin fiyatlama keşiften sonra belirlenecektir

Cam balkon nedir? Neden Cam Balkon Yaptırmalıyız?

Cam balkon balkonunuzu kapatmaya yarayan, ve her mevsim size balkon keyfinizden mahrum etmeyen sistemlerdir. Ayrıca evinizi soğuk ve yağıştan korur, evinizin yalıtımında katkıda bulunur.

Cam balkon hesaplama aracı nedir? Ne işe yarar?

Cam balkon almadan önce cam balkon hesaplama aracını kullanarak öncesinde size ne kadar maliyeti olacağını bile bilebilirsiniz. Böylelikle sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Cam balkon sistemlerinde nelere dikkat edilmeli?

Cam balkon sitemlerinde dikkat etmeniz gereken birbirinden ayrılmayan iki önemli konu vardır. Birincisi malzemenin kalitesidir. Örneğin katlanır cam balkon sisteminde gold seri tercih etmeye özen gösteriniz. Diğer bir konu ise işçiliktir. Deneyimli ve uzman kadro seçmeniz çok önemlidir?

Katlanır cam balkon nedir?

Ev için yapılan cam balkonlarda en çok tercih edilen sistem; katlanır cam balkon modelleridir. Cam balkon sisteminin 50 ya da 60cm boyutunda ki her bir açılan kanadının bir uçta toplanması mantığına dayanan balkon sistemlerine katlanır cam balkon adı verilmektedir.

Sürme sistemli cam balkon nedir?

Sürme sistemli cam balkon üzerinde 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Daha çok kafe ve iş yerlerinde kullanılır.

Isıcamlı cam balkon nedir?

Isıcamlı cam balkon sistemleri ısı yalıtımı açısından en iyisidir. Cam balkon sistemlerinde tek cam kullanıldığında, ısı kaybını tamamen önlemek mümkün değildir. Isıcamlı cam balkon sistemleri, ısı yalıtımı konusunda yerinde bir karar olduğu için balkonlarınızda tam bir oda ortamı sağlamaktadır.